Pensjonaty i hotele

Nr oferty [d]

Dom z możliwą funkcją małego pensjonatu NIEAKTUALNE

Miejscowość:
Warchały woj.warmińsko-mazurskie
Gmina:
Jedwabno
Powierzchnia domu:
powierzchnia użytkowa :240,60 m kw.
Powierzchnia działki:
931 m kw.
Rok budowy:
w budowie
Media:
prąd
Cena:
630 000 zł
Opis:
Dom wolnostojący w stanie surowym otwartym wg projektu W-48.12 (www.dobreprojekty.pl).Projekt domu z możliwą funkcją małego pensjonatu dla agroturystyki,parterowy podpiwniczony z poddaszem użytkowym Możliwość zaadaptowania budynku na inną działalność gospodarczą . Inwestycja pod działalność gospodarczą turystyczno-rekreacyjną z odnową biologiczną. Złożone dokumenty o dofinansowanie z projektu unijnego do ARiMR Olsztyn.Możliwość zaadaptowania budynku na inną działalność gospodarczą .
Informacje o projekcie:
Projekt może być wykorzystany jako dom mieszkalny dla dużej rodziny (kilkunastu osób) lub jako dom mieszkalny z ewentualnym wykorzystaniem na pokoje gościnne albo jako budynek mieszkalno - usługowy z wynajmem pokoju na na cele turystyczne. Na parterze 4 pokoje każdy z łazienką +pomieszczenie np. na kuchnię oraz pomieszczenie wielofunkcyjne do wykorzystania ogólnego np. recepcja, biuro. Na poddaszu 6 pokoi gościnnych, każdy z osobną łazienką z węzłami sanitarnymi. Na strychu można zagospodarować dodatkowo np.2 pokoje apartamenty gościnne. Piwnice: 2 duże pomieszczenia np na SPA i salkę kominkowo-konferencyjną, kotłownię ze składem opału, pralnię z suszarnią oraz piwnicę gospodarczą. W drodze adaptacji projektu do konkretnych potrzeb można odstąpić od wykonania części węzłów sanitarnych lub zainstalować urządzenia do SPA np. w pomieszczeniu przeznaczonym na kuchnię. Dokumentacja i rozpoczęta budowa od lato w 2010r do lato w 2011 postawiony stan surowy zadaszony pokryty dachówką BRAAS. Doprowadzony prąd do działki(w tej chwili w cenie prądu budowlanego), na działce własne ujęcie wody- studnia głębinowa odwiert w 2010r. z hydroforem 200l. wpuszczonym w kręgach betonowych.
Nieruchomość znajduje się w miejscowości Warchały, przy trasie Nidzica - Szczytno, 14 km od Szczytna, 180 km od Warszawy , ok. 5 km od Jedwabna. Piękna , turystyczna miejscowość .Wieś położona między jeziorami: Brajnickim i Warchałdzkim. Odległość w linii prostej do Jeziora Warchały wynosi około 150 m. Po drugiej stronie drogi znajduje się jezioro Świętajno (Narty). Jezioro Świętajno jest jednym z najczystszych jezior w Polsce, o powierzchni 21,3 ha,Od strony drogi asfaltowej jest bardzo łagodny i płytki brzeg z dużą plażą i molem. Są tu znakomite warunki do surfowania i nurkowania. Dom w Warchałach to doskonała baza wypadowa po Warmii i Mazurach, a okolice to raj dla miłośników wędkowania i grzybobrania i pieszych wędrówek.
Fotografie:
Opis2
mapa
Opis2
Opis2
Opis2
Opis2
mapa
Opis2
poddasze
poddasze
podpiwniczenie
jezioronarty

Nasz adres: Biuro Obsługi Nieruchomosci
12-100 Szczytno, ul. Warszawska 3/3
tel. +48 89 6248294, e-mail: